Antre ve hollerde kapı çıkışlarında mont, ceket gibi giysilerin asıldığı evde kullanılan terlik ve ayakkabıları saklamak için kullanılan mobilyalardır. Son zamanlarda sadece evde giyilen ayakkabılar kadar ayakkabılık olarak tasarlanan büyük portmantolarda oldukça moda. Portmanto modelleri kullanışlı olmalıdır büyük evlerde fazla olan eşyalarımızı depolayacağımız şekilde de kullanılmalıdır. Sürgülü kapılı modelleri olduğu gibi kapaklı modellerde bulunmaktadır. Sürgülü modeller oldukça kullanışlı olmaktadır. Kapaklarda kullanılan ayna ile evden çıkarken son kez üstümüzü başımızı düzelteceğimiz bir detayda oldukça hoş olacaktır.

Bayanlar evlerinde işlevsel ve depo görevi gören portmantoların tasarım açısından da yeterli olmasını istiyor. Sonuç olarak eve girildiğinde ilk gördüğümüz evin dekorasyonunu yansıtan modeller olmalıdır. Ev dekorasyonuna önem veren bayanlar için bu oldukça önemli bir detaydır. Portmantonun yanına Josefin veya benç gibi estetik mobilya ürünlerinde koyarak evin girişinde oldukça şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Portmanto yanlarında duvara yapılan niş uygulamaları ile spot ışık altında farklı aksesuarlarla dekorasyonunuzu renklendirebilirsiniz. Yer açısından sıkıntı yaşayanlar için gömme tarzda tasarlanarak yer konusunda oldukça tasarruf sağlanabilir yine gömme portmantolarda kapaklarda güzel çerçeveler kullanılarak ayna detayıyla boy aynası görüntüsü vererek dekoratif açıdan şık görünüm sağlayabilirsiniz.

Portmanto modelleri seçimlerinizi evlerinize uygun ölçü ve renklerde yaptırabilirsiniz. Masko mobilya kenti özel ölçü ile yaptıracak olduğunuz mobilyalar için mutlaka uğramanız gereken bir yer. Bünyesinde 600 üretici mobilya firmasını barındıran masko mobilya kentinden eliniz boş çıkmayacağınıza emin olabilirsiniz.