Koltuk takımlarında son derece seçici davranmaya özen göstermelisiniz. 

Evlerinizin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan salonlarınızı her yönüyle daha güzel kılmak niyetindeyseniz mutlaka rahat ve konforlu salon takılarına yer vermelisiniz.

Renkleri, kumaşları ve malzemesi ile fark yaratacak kalitedeki koltuk takımlarını tercih etmeye gayret etmelisiniz. Bu koltuk takıları ile salonlarınızı daha da etkin kullanabilirsiniz.

Salonlarınızda mümkün olduğunca rahat ve estetik olan koltuk modellerini kullanmalısınız. Göz yormayan renklere sahip olan koltuk takımları ile birlikte yapacağınız dekorasyonlarla salonlarınız daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.

berensu-klasik-koltuk-takimlari

Çok daha pratik, fonksiyonel ve şık olan bu koltuk takımları ile salonlarınızı muhteşem bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dekoratiflik bakımından da evlerinizi çok daha zarif gösteren bu koltuk takımları ile yaşam alanlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Çok daha farklı ve güzel bir dekorun evlerinize taşınmasını istiyorsanız, mutlaka koltuk takımlarındaki renklerde daha dinamik ve canlı olanları kullanmalısınız.

Zıt renklerin kontrastlığından faydalanabilirsiniz.

Siyah ve beyaz renklerin birlikte salonlarınızda kullanılmasıyla çok daha dengeli ve gösterişli bir dekora imza atabilirsiniz. Siyah renkli koltuk takılarının üzerinde yer alan beyaz renkli yastık takıları ile daha göz alıcı bir dekorasyon çalışması yapabilirsiniz.

Siyah ve beyaz renklerinin varlığı salonların daha ışıltılı ve değerli bir yaşam alanına dönüşmesine yardımcı olacaktır.

mikanos-klasik-koltuk-takimi

Beyaz renkli kırlentlerin koyu renkli olan koltuklar üzerindeki tamamlayıcı rolü gerçekten görülmeye değer niteliklerdedir. Siyah ve beyaz dengesinin ölçülü bir şekilde kullanılmasıyla daha etkili bir dekorasyon çalışması yapabilirsiniz. Salonlarınızı hiç olmadığı kadar şık kılabilirsiniz.

Klasik koltuk takıları ile zamana meydan okuyabilirsiniz.

Klasik ve ihtişamlı koltuk takılarının rahatlığı ve konforu ile dekorlarınızı hiç olmadığı kadar lüks gösterebilirsiniz.

Son derece ihtişamlı ve gösterişli olan bu koltuk takımları ile yapacağınız dekorasyonlar diğerlerini her açıdan geride bırakacaktır.

Duruşları ve uzun ömürlü kullanımları ile fark yaratan bu koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı daha da zenginleştirebilirsiniz. Kumaş kalitesi benzersiz, renkleri ile göz okşayan ve sıcak bir atmosferin salonlarınıza gelmesini sağlayan klasik koltuk takıları ile evlerinizi daha güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Açık salon takımlarına olan ilgi her yıl daha da artmaktadır.

Bu tasarımlarla birlikte kullanılan yemek odası takımları da oldukça hoş bir dekorasyonun ön plana çıkarılmasını sağlamaktadır.

Yaşam alanlarınızı çok daha etkileyici ve estetik bir dekorasyona kavuşturmak isterseniz mutlaka bu takımlara yer vermelisiniz.

 

bellona-koltuk-takimi-fiyatlari-1

Her yönüyle açık salon takımları nedeniyle yaşam alanlarınızda daha fazla yer bulabilecek ve konforu doya sıya yaşayabileceksiniz.

Yerleşim açısından da problem çıkarmayan bu tasarımlarla fark yaratabilirsiniz. Ahşap yemek takımları ile de bütünleştirici bir görünüm sunan bu koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı her açıdan daha güzel ve fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Küçük salonlarınıza özel köşe takımları gözleri kamaştırıyor.

Salonlarınızın dar ve küçük olmasını dert etmenize gerek kalmadan köşe koltuk takımları ile yapacağınız dekorasyonlarla eşsiz bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Son derece rasyonel ve modern olan bu koltuk takıları ile yapacağınız yerleşimlerle salonlarınızı daha etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Kapaletti Koltuk Takımı
Kapaletti Koltuk Takımı

Salonlarınızı sadece görünüş olarak değil aynı zamanda işlevsel olarak da kullanmanızı sağlayan bu koltuk takımları ile bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz. Köşe koltuk takımlarının kolay açılıp kapanabile özelliklere sahip olması ile yaşama alanlarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Chester ve deri tarzı koltuk takımları ile spor ve havalı bir görünümü evlerinize getirebilirsiniz.

Chester koltuk takımlarının üzerinde yer alan kapitoneli şekiller ile yaşa alanlarınızı he şık hem de rahat bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

?????????????

Kapitoneli koltuk takımlarının he görünümü he de şıklığı karşısında büyüleneceksiniz.

Deri tarzındaki koltuk takımları da havalı bir atmosferin ortaya çıkasına neden olacaktır. Bu tasarımların salonlarınızda yer alması ile yaşa alanlarınızı her açıdan daha efektif bir hale kavuşturabilirsiniz.