Oymalı mobilyalar hayat tarzınıza şıklık ve farklılık katacak mobilyalardır.İnce ayrıntıları ile zarafet yaratan ve bulunduğu mekânın havasını değiştiren oymalı mobilya çeşitleri el işlemeciliği ile kültürümüzün zenginliğini yansıtan mobilyalardır.

Şık ve gösterişli mobilyalar el işçiliği ile üretilen oymalı mobilyalardır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan oymalı mobilyalar, eskiden krallar ve zengin kişiler için özel olarak yapılırmış. Kendi evinizin kralı siz olduğunuza göre krallar gibi şık ve gösterişli mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Elita oymalı Klasik Yemek Odası
Elita Klasik Yemek Odası

Oymalı Mobilya çeşitleri

El işçiliği oldukça fazla olduğu için eskiden sadece zengin kişilerin kullandığı oymalı mobilyalar, bu zenginliğin bir göstergesi olarak gösterişli oymalar yapılarak süslenir, böylece kullanan kişinin zenginliğini ortaya çıkarırmış.

Sizler için en iyi oymalı mobilyaları özenle üretiyoruz. Klasik oymalı mobilyalar günümüzde artık zenginliğin bir göstergesi olmamak ile beraber gösterişli bir dekorasyon seven kişiler tarafından tercih edilmektedir. Oldukça detaylı olan ve gühttp://bit.ly/1TwhMYYzel görünen oymalı mobilyalar ile salonunuza gösterişli bir şıklık katabilirsiniz.

Mutfaktan, salona, yatak odasından oturma odasına kadar çok çeşitli oymalı mobilyalar bulunmaktadır. Yemek odası takımları ve çok farklı işlenmiş masa ve sandalyeler oymalı mobilya çeşitleri arasındadır. Duvar üniteleri, koltuk çeşitleri oymalı mobilyalar arasındaki diğer çeşitledir.

Bianca oymalı Klasik Yemek Odası
Bianca Klasik Yemek Odası

Klasik Oymalı Mobilyalar

Oymalı mobilyalar Osmanlı mobilyalarının en önemli parçasıydı.İhtişamı yaratmak için kullanılan klasik Osmanlı mobilyaları el işçiliği ile göz dolduruyordu.Sizler de evlerinizde bu ihtişamı yaşamak için oymalimobilya.com adresine girip birbirinden güzel oymalı mobilya çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Quantum oymalı klasik yatak odası
Quantum klasik yatak odası

Oymalı mobilyalar klasik tarzın en şık örekleridir. Evlerinizde oymalı mobilya dekorasyonları kullanmanız kendinizi çok daha özel hissetmenizi sağlar.