34.Uluslararası Mobilya, Donanım ve Döşeme Fuarı

Rusya’nın en büyük ve en geniş kapsamlı mobilya fuarı Moskova MEBEL 2023, 20-24 Kasım 2023 tarihleri arasında Moskova Expocentre Fuar alanında dünya mobilya devlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Her yıl Rusya ve Doğu Avrupa’daki mobilya pazarının ana etkinliği haline gelen en büyük endüstri fuarı bu sene 34. defa açılacak. Expocentre, her sonbaharda yeni koleksiyonları ve mobilya modasının, etkili iş iletişimi ve iş geliştirmenin en iyi örneklerini sergilemek için dünyanın önde gelen markalarını ve üreticilerini, tasarımcılarını ve iç mekan uzmanlarını bir araya getirir.

Burada yatak odaları, yemek odaları, oturma odaları, çocuk odaları ve ayrıca üreticiden mutfaklar, kanepeler ve koltuklar, mobilya parçaları, kaplama malzemeleri ve çeşitli iç öğeler için çok çeşitli lüks ve uygun fiyatlı mobilyalar bulabilirsiniz. Türkiye’den ve dünyadan bir çok markanın katılacağı fuara yine dünya genelinden çok geniş ziyaretçininde katılacağı belirtiliyor.

Mobilya Firmaları dışında, alanında başarılı bir çok mimarlık ofisininde katılacağı fuar için şimdiden yerinizi ayırtmak isterseniz https://www.meb-expo.ru/ adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asortie Mobilya olarak tüm katılımcı ve ziyaretçilere harika bir fuar keyfi yaşamalarını temenni ediyoruz.