Evinizde farklı bir hava oluşturmak isterseniz klasik mobilya modellerini tercih edebilirsiniz. Bu mobilyalar kaliteli görselleri ile ön planda yer almaktadır. Ayrıca evinizdeki havanın da değişmesini sağlayan bu mobilya türü kalitesi ile de ön planda yer alır. Dekorasyon da farklılık arayanlar için ideal bir seçim olması da ayrı bir öneme sahiptir. Klasik mobilyacılar size tarihten esintiler sunacağı gibi uygun fiyat ve kaliteyide beraberinde sunar. Moda açısında da uygun olan bu mobilya tarzı ile evinizde farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Her tarza uygun olması ve mobilyaların kalite ile birleşerek ortaya görselliğin çıkması da önemlidir. Klasik mobilya dekorasyon en çok alıcısı olan mobilya türüdür.

Tarz olan ince kesimlere sahip bu mobilya türünü seçerek evinizin her odasında ayrı bir kombin oluşturabilirsiniz. Avizenizden halılarınıza kadar farklı bir görsel elde ederek tarz bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Klasik mobilya seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. Bu ayrıntılardan ilk sırada geleni ise kalitedir. Kaliteli bir mobilya size uzun süreli kullanım hakkı sunacaktır. Ayrıca görsel açıdan zengin olan klasik mobilya evinizde farklı bir dekorasyon tarzı oluşturmanızı da sağlar. Klasik mobilyaların ayak kısımları uzun olduğundan dolayı temizlemesi de oldukça kolaydır. Bu sayede alt temizliği kolay yapabilirsiniz. Klasik  model mobilya dekorasyon fikirlerinde veya seçimlerinde kumaş rengi de önem taşır. Daha çok canlı bir renk seçmek evinizdeki havanın da değişmesine yardımcı olur.

en güzel dekor fikirleri

dekorasyon ve mobilya

Klasik Mobilya ve Dekorasyonda tercihler

Evinizi klasik  dekorasyon  yapmak istediğinizde diğer aksesuarlar ile kombin yaparak zengin bir görsel oluşturabilirsiniz. Klasik mobilyalar size saray havasını da sunmaktadır. Yatak odanızda farklı ve zengin bir görsel elde edebilirsiniz. Yatak başlığından dolabına kadar klasik tarzda dekore edilmiş bir oda göze çok hoş gelecektir. Klasik motifler ile dekore edilmiş bir oda aynı zamanda saray odası gibi gözünüze gelecektir. Yemek odanızı da klasik mobilyalardan seçebilirsiniz. Koltuklarının klasik olması ayrı bir hava katacağı gibi kullanım açısından da size kolaylık sunacaktır. Klasik mobilyalar üzerinde bulunan motiflerin görseli oldukça hoş durmaktadır. Bu motifler şık durmakla beraber mobilyanın üzerinde bulunması ve yansıması da oldukça zariftir. Klasik mobilyalar diğer mobilya türlerine göre daha ağır bir görseli size sunmaktadır. Şıklık ve zarafet arayanlar için klasik mobilya dekorasyon ideal bir seçimdir. Salonlarda, yatak odalarında ve yemek odalarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu mobilya türü size kaliteli bir dekorasyonun anahtarını sunacaktır.

Parke evinizde en önemli tasarımlar parkedir.

Parke, yer döşemelerinde kullanılan bir kaplama türüdür ve evdeki en görünen yerde yani yerdedir.

marküteri parke bu konuda başarılı bir firma olup parke çeşitleriniz için arayabilirsiniz.

mobilya ve dekorasyon

klasik dekor fikirleri

Sizde evinizde şık ve zarif bir model tercih etmek isterseniz klasik mobilya türlerinden seçim yapabilirsiniz. Bu mobilya türünde ayak kısımları retro tarzında tasarlanmıştır. Bu da modelin daha şık durmasına yardımcı olmaktadır. Dekorasyon da farklılık arayanlar için, ve zengin bir görsel elde etmek isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.

klasik mobilya modelleri

klasik dekorasyon fikirleri