Koltuk takımı salonlarımızın en çok dikkat çeken en çok zaman geçirilen dekorasyonumuzun önemli parçalarındandır. Koltuk takımları TV karşısında, kitap okurken, misafir sohbetleri gibi keyifli aktiviteleri gerçekleştirdiğimiz alandır. Koltuk takımının sağlam ve rahat olması önemli bir etkendir. Döşemelerinin pratik olarak sökülüp yıkanması gibi ince ayrıntılarda düşünülerek eşsiz tasarımlara imza atılmaktadır.

Döşemelik kumaş; mobilyanın kullanılacağı yere, mobilyanın modeline, işlevine ve kullanılan ağaç türü odununa göre seçilmelidir. Ayrıca; kişilerin özel zevkleri de seçimde önemli etkenlerden biri olarak görülebilir. Oturma odanız için kullanacağınız renkleri belirlemek için öncelikle önemli olan kendi zevkimizdir. Kendi yaşadığımız ortamda sevdiğimiz hoşumuza giden renklerin olmasını isteriz ayrıca odamızın büyüklüğü ışık durumu gibi etmenlerde renk seçimlerimizde önemli rol oynar. Her rengin kendine özgü özellikleri vardır örneğin; mavi ve tonlarının dinlendirici etkisi olduğu bilinmektedir.

Sizde kendi zevkinize uygun ortamlarınıza ve mobilyalarınızın uyum içinde görsel bir ahenk yakalayabilirsiniz. Dekorasyonumuzla ilgili yanlış yerleşim mükemmel olan seçimlerinizi gölgeleyen bir hata olabilir. Televizyonunuz koltuk takımında görünecek şekilde TV ünitesi ile konumlandırılmalı yemek masası mutfağa yakın olan tarafa konulabilir. Bunlar basit yerleşim önerileri daha uygun yerleşimler için profesyonel yardım alabilirsiniz.

Klasik mobilyalar; dekorasyonunda farklılık arayanlar için iyi bir seçenek olabilir. El işçiliği oymaları, kullanılan doğal ağaç malzeme, kaliteli çizilmez boyalarla evinizin dekorasyonunda tercih edebileceğiniz eşsiz klasik mobilyalardır. Sağlamlık ve görsel açıdan beklentilerin üstünde olan klasik mobilyalar ve klasik koltuk takımları kaliteli döşemeler ile evlerinizde saray havası yaşayacaksınız. Kaliteli rahat mobilyalar için 600 mağaza binlerce çeşidin bulunduğu masko mobilya kentinden hayalinizdeki salona ulaşabilirsiniz.