Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 30 Eylül – 3 Ekim 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Mobilya ve yan sanayi sektöründe, yurt içi ve yurt dışından sektörün önde gelen markalarını bir araya getirecek olan fuarda, pazarın yeni oyuncularıda kendilerini potansiyel müşterilere tanıtabilecek.

Türkiye’nin en büyük fuar merkezlerinden Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan fuar için katılımcı ya da ziyaretçi olmak isteyenler https://www.intermobistanbul.com/ adresinden detaylı bilgi alabilirler.

Asortie Mobilya olarak Intermob İstanbul fuarına katılacak olan tüm firmalara ve ziyaretçi olarak katılım sağlayacak yerli yabancı misafirlerimize keyifli bir fuar geçirmelerini dileriz.