Dünyanın en büyük uluslararası mobilya fuarı ISALONİ MİLANO 18-23 Nisan tarihlerinde İtalya’nın Milano şehrinde kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. Dünyanın bir çok ünlü mobilya markasının en yeni modellerini bir arada göreceğiniz fuara yerli yabancı bir çok ziyaretçi katılması bekleniyor. 2000 en fazla markanın ürünlerinin sergileneceği fuar dünyanın en büyük ticari fuarları arasında yer almaktadır.

Koleksiyon ve yeniliklerin tek seferde dünyaya tanıtılacağı organizasyon, 60. yılında ev ve iş yeri mobilyalarının odağı olacak. İtalya’nın Milano kentinde sektör profesyonellerini yatırımcı ve tasarımcılarla buluşturan fuar 6 gün süreyle açık kalacak. 

Ortalama 500 bin ziyaretçi alan fuara her yıl 180’den fazla ülke katılım sağlıyor. 

I Salon Milano fuarı mobilya sektörüne yön veren küresel bir ölçüttür. Sürdürülebilir yeniliklerden temassız yenidünya tasarımlarına kadar sektöre yön veren son teknolojilerin merkezi Salone De Mobile Milano Fuarı’nın ürün gruplarını; ev ve iş yeri mobilyaları, mermer ve taş mobilyalar, sallanan koltuklar, mutfak ve banyo mobilyaları, batarya tasarımları, plastik ürün grupları, aydınlatmalar oluşturuyor. Klasik, modern, teknolojik ürünler dahil bir çok tarzın bir arada olacağı fuar mimar ve mühendislerinden ilgi odağındadır.

Türkiye mobilya sektörü içinde büyük öneme sahip fuara ülkemizdende bir çok ünlü mobilya markası ilgi göstermektedir.  İtalya’nın Milano şehrinde Rho Fiera Milano Fuar alanından gerçekleşecek fuara katılacak olan tüm markalara başarılar dileriz.