Evinin dekoresinden memnun olmayan pek çok insan vardır. Özellikle evli ve uzun zamandan buyana evli çiftler bu dekor konusundan çok şikâyetçilerdir. Evlerinin dekorunu değiştirmek isterler ancak bu seferde maddi imkânsızlıklar karşılarına çıkar. Ev dekoru yapmak için bir iç mimar bütçeyi aşacak miktarlarda istemektedir. Birçok insan ev dekoru kötü diye evine misafir bile çağırmıyor.

Peki neden kendiniz evinizin iç mimarlığını yapmıyorsunuz hayal dünyanızı kullanarak evinizdeki eşyaların yerlerini değiştirilirsiniz bunu yapmak için belli bir bütçeye de gerek yoktur, ya da daha farklı olaylar mesela renkli hoşunuza giden duvar saatleri evinizin görüntüsünü güzelleştirmek sizin kendi elinizde.

Boş bir duvarınıza ayna koyarsanız evinizi hem geniş göstermiş hem de evinizin dekorunu yansıttığı için çok eşya izlenimini yansıtır. stickerlar sayesinde evinizin dekorunu güzelleştirebilirsiniz hoşunuza giden duvar kâğıtları, bunlara birçok örnek verebiliriz önemli olan sizin kendi evinizdeki yaptığınız dekor değişikliğini başkalarının güzel görmesi için değil kendiniz için yapmanız.

dusuk-butce-ile-ev-dekorasyonu-yapma-fikirleri-2

İnsanlar ilk akla gelen mağazaya dalıp haliyle dekorasyona gereğinden fazla ücret ödüyor biraz daha araştırmacı olsalar daha ucuza hatta daha iyisini bulabilirler insanoğlu yaşadığı yerin hep çok iyi olmasını ister buna da büyük bütçeler gerekir ancak bütçesi az olan insanlar yaşadığı yerin en iyisi olaya hakkı yok mu?

Bu sorunun cevabı aslında çok basit cevabı: kendi ellerinde büyük paralar harcayarak herkes güzel dekorlara sahip olabilir, önemli olan az bir bütçe ile çok güzel, çok iyi, en iyi dekorlara sahip olmaktır. Bunun içinde iyi araştırıp hayal dünyanızı iyi kullanarak yapabilirsiniz.

Evinizin çeşitli yerlerinde renkli, kokulu istediğiniz biçimde mumlarla süsleyebilirsiniz, doğru yere koyacağınız geometrik bir ayna hem evinizi genişletir hem de ışığı arttırır, evinizin sadece duvarını değiştirseniz bile evi çok değiştir.

dusuk-butce-ile-ev-dekorasyonu-yapma-fikirleri3

Koridoru odaya giden bir yol olarak görmeyin kitaplığınızı ayakkabılığınızı koyun bu örnekler sadece bir kaç tane bu örnekleri çoğaltmak sizin elinizde kendi yaşadığınız evinizi kendi isteğinizle size nasıl güzel geliyorsa evinizin dekorunu o yönde değiştirin.

Sizin yaptığınız bir dekor arkadaşınıza güzel gelmeye bilir ama orada yaşayacak olan evinize misafir olarak gelen arkadaşınız değil sizsiniz. Bunun için size en iyi değişiklik neyse onu yapın haddinden fazla bütçe ye sahip olmanıza gerek yok hayal dünyanızı kullanarak ve çok iyi araştırarak buna sahip olabilirsiniz.