Beyaz renginin evinize katacağı sadelik ve doğallık, rahat ve konforlu tasarımlar ile birleşince düşündüğünüzden daha farklı bir yaşam alanı dekorasyonu gün yüzüne çıkacaktır.

Beyaz tonlarının gösterişsiz alımlılığı ve kendine özgü farklılığı, salonlarınızın ya da oturma odalarınızın ahengine pozitif etki edecektir. Beyazın getirdiği hava salonlarınızı başka bir boyuta ulaştıracaktır. Bu renk temizlik ve ferahlık hissinin yanında sunduğu aydınlık dekorla da sizleri kendisine hayran bırakacaktır.

Bu rengi evinizin hemen hemen her yerinde tercih ederek, eşsiz güzellikte tema ve konseptler oluşturabilirsiniz. Ferah ve iç açıcı dekorlar görmeyi özlediyseniz ya da renkli tasarımlardan sıkıldıysanız bu renk ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

oymali-klasik-koltuk-takimlari

Renk skalalarında son yıllarda beyaz ile yapılan salon dekorasyonlarının arttığı da bir gerçektir. Bunun sebepleri arasında beyazın her bakımdan salonlarda hoş bir ambiyans yaratması yatmaktadır.

Bembeyaz mutluluk ile salonlarınız güzelleşiyor.

Beyaz renkli koltuk takımlarında tekli ve ikili olanları birbiri ile orantılı olacak şekilde yerleştirirseniz, salonunuzu daha simetrik ve düzenli hale getirebilirsiniz. Tekli koltuk takımlarını birbirine bakacak şekilde konumlandırarak ortaya daha etkili bir sonuç çıkarabilirsiniz.

İkili koltuk takımlarının üzerinde kullanacağınız minik kırlent ya da yastık modelleri de görsel olarak salon dekorasyonunuzu zenginleştirecektir. Renkli bu küçük yastık modelleri beyaz renkteki koltuk takımınızın daha da etkili bir şekilde görünmesini sağlayacaktır.

mikanos-klasik-koltuk-takimi

Bu tarzdaki bir dekor evlerinize beyaz bir ahenk getirebileceği gibi, katacağı değerle de salonlarınızda kalıcı bir iz bırakacaktır. Beyaz renkli koltuk takımlarınızı biraz hafif koyu tonlardaki renkli duvarlarınızla kombinlerseniz daha da muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ayrılmaz ve bütünleyici bir kombinasyon: Siyah ve Beyaz

Beyaz renkli koltuk takımlarını tek başına kullanmak biraz boğucu bir etki yarattıysa, o zaman siyah rengi de beyazla birleştirerek daha etkili bir salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Beyaz ve siyah renklerinin uyumlu ve dengeli bir şekilde kullanılmasıyla çok hoş bir salon görünümü elde edebilirsiniz. Siyah renkteki illi koltuklarınızı beyaz renkli tekli koltuklar ile kombine ederek ortaya daha farklı ve güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz.
Beyaz koltuk takımlarının ana renk olarak kendisini hissettirdiği yaşam alanlarına sahip olarak çok daha efektif ve dekoratif manzaralar ortaya çıkarabilirsiniz. İster modern ister klasik koltuk takımları ile çok daha büyüleyici ve farklı oturma odası dekorasyonlarına imza atabilirsiniz.

oymali-koltuk-takimlari

Bembeyaz bir salona sahip olarak ortay koyacağınız dekorasyonlar ile farklılık yaratabilirsiniz. Pamuk gibi beyaz tasarımların ahşap renkli sehpa modelleri ile birlikte kullanılması çok daha çekici ve sıcak dekorasyonların yaratılmasına öncülük edecektir. Beyaz renkli lamba tasarımları çok daha güzel sonuçlar ortaya koymanızı sağlayacaktır. Beyaz lamba tasarımlarının evlerinizin dekorunda yapacağı etki görülmeye değer niteliklerde olacaktır.

Beyaz köşe koltuk takımları ile salonlarınızda resital oluşturabilirsiniz.

Salonunuzun tamamını beyaz renkte kullanmak yerine sadece beyaz renkli köşe takımlarını kullanarak da ortay çok güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz. Işık saçan bu koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

konforlu-koltuk-takımları

Beyaz renkli tasarımlar biraz özeni ve dikkati gerektiren mobilya ürünleri olduklarından çabuk kirlenmelerine karşı önlem almakta fayda vardır. Özellikle çocuklu evlerde bu tarz koltuk takımlarının üzerlerinde koltuk örtüleri ya da şalları kullanarak bu durumu kompense edebilirsiniz. Böylece açık renkli koltuklarınızın daha çabuk kirlenmesini bir ölçüde azaltabilirsiniz.

Özel el yapımı ve ahşap tasarımlar ile ayrıcalığı hissedebilirsiniz.

Klasik tarzda ve özel yapım beyaz renkli tasarımları tercih ederek de salonlarınızda daha lüks bir etki yaratabilirsiniz. Klasik koltuk takımlarının havası salonlarınızı daha büyüleyici ve etkileyici hale getirecektir.

oymali-koltuk-takimlari-modelleri

Bu tasarımların salonlarda kullanılmasıyla kendinizi rüyadaymış gibi hisesedeceğinizden şüpheniz olmasın. Beyaz rengin büyüsüyle yapacağınız salon dekorasyonlarında yeni bir hayat için beyaz bir sayfa açabilirsiniz.