Yemek yemek bir keyif işe olsa da acıkınca insan bir anda yemeğini yeyip sofradan kalkıyor. Fakat özellikle tüm ailenin birlikte hafta sonu kahvaltıları ise büyük bir keyif.

Mutfakların kullanışlı bir alan içinde olması rahat hareket etme ve erişebilirdik özelliği geniş ve ferah olması bayanların en çok tercih ettikleri şekildir. Mutfaklar çoğu zaman en çok zaman geçirilen yerdir. Bayanların yemek yapmaktan ve hazırlamaktan keyif almalarında bile mutfağın görselliğinin önemi vardır. Eğer geniş bir mutfağınız varsa dekorasyon açısından bir çok seçeneğe de sahipsiniz demektir. Ama küçük alanlarda ise bu imkanınız oldukça kısıtlı olmakta.

bellona-mutfak-kose-takimlari-2

Bellona 2016 Yeni Köşe Takımları

Görselliği ve mutfakta salon konforunu yaşamanız açısından mutfak köşe masası takımının kullanılması yediğiniz yemekten zevk almanızı sağlamaktadır. Bellona mobilyanın bu konuda tasarımlarından biri olan mutfak köşe takımı oldukça şık ve ferah bir görüntüye sahip. Özellikle yerden yüksek krom kaplamalı ayaklarına sahip olan ve dikkatleri bu noktaya çeken yapısı ile mutfağınıza ayrı bir hava katma konusunda iddialı.

Bellona mobilyanın estella serisi adlı köşe mutfak takımı oldukça gösterişli olup kumaş, ahşap ve krom ayakların birlikte kullanılarak tasarlandığı bu takım mutfaklarınıza yemek yeme zevkinizi getirmektir.

bellona-mutfak-kose-takimlari-3

2016 Bellona Modern Mutfak Takımları

Krem zemin kumaş kullanılan köşe takımında köşe koltuğun zemini krem iken yaslanılan sırt yeri ise krem ve kahverenginin birleşiminden geometrik şekillerde, çiçekli ve mutfak meteryallerinden oluşan desen verilen kumaşla döşenmiş olan seçeneklerden oluşmakta. Sandalyelerdeki krom aksam ile köşe koltuğum ve masanın ayakları da aynı tarzda oluşmaktadır.

Yemek yemek için oluşturulan bu köşe de en güzel yemeklerinizi yeyip kahvenizi yudumlarken sohbet edeceğiniz anlar yaşatmaya aday bir mutfak köşe takımı.