Mutfağınızı çok daha fonksiyonel ve işlevsel tasarımlar ile daha kullanışlı ve rahat bir yer haline getirebilirsiniz.

Mutfağınızda kendi tarzınızı ve karakterinizi gösterecek olan tasarımları ortaya çıkartarak çok daha mükemmel bir dekor ortaya koyabilirsiniz.

Mutfağınızın dekorunda yer vereceğiniz farklı özellikteki tasarımlar ile yaşam alanlarınızı etkili ve hareketli bir nokta haline getirebilirsiniz. Mutfağınızda yapacağınız dekor her bakımdan önem taşır.

Mutfağınız sizin için vitrin özelliği taşıyan bir yerdir. Evlerinizin en hareketli ve dinamik noktası olan mutfaklarınızda yemek yapmanın ve yemenin daha eğlenceli bir hal almasını mutfağınızda yer vereceğiniz tasarımlar ile sağlayabilirsiniz.

Yeni-Bar-Mutfak-Modeli

Zarif hatları ve şık detayları ile mutfaklarınız olduğundan çok daha mükemmel bir hava yakalamanızı sağlayacaktır. Mutfağınızda yapacağınız yerleşim her açıdan çok önemlidir. Mümkün olduğunca küçük boyutlu olan tasarımlara ağırlık vererek yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Mutfaklarınızda kullanacağınız ahşap tasarımlar dayanıklı ve sağlam olmaları ile göz kamaştırıcı bir dekorun ortaya konulmasını sağlayacaktır.

Kapaklı ve gömme olan ahşap tasarımlar ile mutfaklarınızı daha efektif bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Bu tasarımlarda mutfak eşyalarınızı rahatça saklayabilir ve daha ferah mutfak dekorlarına kavuşabilirsiniz.

Açık renkli olan tasarımlar mutfaklarınızın daha temiz ve ferah görünmesine neden olacaktır. Mutfaklarınızda faklı bir havanın esmesini istiyorsanız, bu tasarımlara öncelik vermelisiniz.

Mutfaklarınızda yer vereceğiniz ahşap tezgahlar da özellikle çok yönlü olanlarını tercih etmeniz size her yönden avantaj sunacaktır. Yemek masası olan mutfak tezgahlar her bakımdan mutfaklarınızda fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Mutfağınızın dar olduğunu düşünürseniz, mutfağınızın her köşesinden tam manasıyla faydalanabilmek için mutfağınızda gömme dolap tasarımlarına ağırlık vermeniz her yönüyle rahat etmenizi sağlayacaktır.

koctas-mutfak-modelleri-3

Bu tasarımlar sayesinde mutfağınızı daha aktif bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Mutfaklarınızın tezgahlarında mermer, ahşap, plastik olan tasarımları kullanarak çok daha etkili bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkarabilirsiniz.

Mermer ve ahşap olan tasarımların mutfak tezgahlarında kullanımı hem sağlık hem de temizlik bakımından mutfağınızın çok daha efektif kullanılmasına yol açacaktır. Plastik olan mutfak tezgahları ise daha çok hazır mutfak tasarımları ile birlikte kullanılırsa ortaya çok daha mükemmel bir dekorasyonun ortaya çıkması sağlanacaktır.

Mutfağınızda kullanacağınız ahşap tasarımlar ile açık renkli mutfak panelleri çok daha etkili bir sonucun ortaya konulmasını sağlayacaktır.

Mutfağınızda yer vereceğiniz pratik ve kullanışlı olan ahşap tasarımlar ile mutfaklarınızı daha işlevsel bir boyuta taşıyabilirsiniz. Mutfağınızda kullanacağınız katlanabilen masa ve sandalyeler ile mutfaklarınızı çok daha rahat bir konuma taşıyabilirsiniz.

Mutfağınızda kullanacağınız bu ahşap tasarımlar ile yaşam alanlarınızı fevkalade bir nokta haline getirebilirsiniz. Mutfağınızı daha elverişli hale getirmek isterseniz U şeklinde ya da L şeklinde mutfak dolaplarına ve tezgahlarına yer vererek mutfağınızı çok daha etkili bir şekle kavuşturabilirsiniz.

Mutfaklarınızda yer vereceğiniz ışıklandırmalarda spot ışıklara ver vererek harikulade bir ambiyans ortaya çıkarabilirsiniz.

Mutfaklarınızda yapacağınız dekorasyonda spot ışıkların varlığı mutfağınızı daha göz kamaştırıcı bir hale getirecektir. Tavandan spot ışıklarla aydınlatılan mutfağınızla mutfaklarınızı eşsiz görünecektir.

Mutfaklarda aydınlatmanın rolü her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir.

Yapacağınız mutfak dekorasyonunun çok daha göz alıcı ve farklı olmasını istiyorsanız mutlaka spot ışıklara yer vermelisiniz.

Mutfaklarınızın zemininde ve duvarlarında karo taşlarının kullanımı ile mutfaklarınızı görünüm bakımından daha estetik gösterebilirsiniz.

yeni-degisik-mutfak-bari-tasarim-ornekleri

Geometrik şekillere sahip olan bu taşlar ile mutfaklarınızı daha zengin bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Bu taşları kullanırken duvarlarda koyu renkleri zeminde ise daha çok açık renkleri tercih etmelisiniz.

Sizlerde mutfağınızda hem estetik hem de fonksiyonel olan ahşap tasarımları kullanarak harikulade dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz.