Antrelerinizin zemininde yer vereceğiniz kaplama modelleri ile evlerinizi daha farklı bir noktaya dönüştürebilirsiniz.

Antrelerinizde yer vereceğiniz bu tasarımlar ile evlerinizde daha davetkar bir hava estirebilirsiniz. Bu tasarımlar renkleri ve desenleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratmanıza neden olacaktır. Antre dekorasyonlarınızda kullanacağınız renkler ile dekorlarınızda çok daha şık dekorasyonlara kavuşabilirsiniz.

89

Antre dekorasyonunda yer vereceğiniz tasarımlarda dekorasyona uygun olanları seçerek çok daha mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Antrelerinizde ahşap tasarımları kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda da seramik karo ve fayanslara yer verebilirsiniz.

Karo fayans taşları ile antrelerinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Bu taşlarda daha farklı renkleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu renkler ile antrelerinizin zeminini daha çarpıcı bir hale getirebilirsiniz.

Yalnız koyu renkleri tercih ederseniz kirin ve tozun görünmesine engel olabilirsiniz. Seramik karolar antrelerinizin kolay bir şekilde temizlenmesini de sağlayacaktır.
Seramiğin yanında muşamba şeklindeki tasarımlarda son yıllarda oldukça popülerdir.

Bu tasarımlara ağırlık vererek yaşam alanlarınızı daha değerli kılabilirsiniz. Bu malzeme yapısı itibariyle olduğu kadar maliyetsiz oluşuyla da göz doldurmaktadır. Son derece pratik ve kullanışlı olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda fark yaratmanız mümkün olacaktır.

granit-zemin-doseme

Antrelerinizin zeminini kaplayacağınız bu tasarımlar ile yaşam alanlarınız çok daha farklı bir yapıya kavuşacaktır. Geometrik ve renkli desenlere sahip olan bu tasarımlar ile antreleriniz çok daha güzel bir yere dönüşecektir.

Parke ya da laminant kullanarak zeminleriniz çok daha farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Dekorasyonunuzun bütünlüğü açısından yer vereceğiniz bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha değerli bir yere dönüştürebilirsiniz.

Laminant tasarımlar parkeler kadar gerçekçi durmazlar fakat yine de yaşam alanlarınızda oldukça hoş sonuçlar ortaya çıkarırlar.

d1

Parkeler hem sağlık açısından hem de doğallık bakımından oldukça güzel tasarımlardır. Bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda fark yaratmanız mümkündür. Parkeler ile yaşam alanlarınız her yönüyle farklı olacaktır.

Mermer tasarımlarda yaşam alanlarınızda fark yaratmanıza neden olacaktır.

Mermer tasarımlar ile yaşama alanlarınıza zarafet ekleyebilirsiniz. Mermer tasarımlar her açıdan yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandıracaktır. Mermerin antrelerinize getirdiği hava ile yaşam alanlarınız çok daha göz alıcı bir hal alacaktır.

Halı ve kilimlerde antrelerde oldukça hoş bir görünümün oluşmasına neden olacaktır.

Antrelerinize sereceğiniz halı ve kilim tasarımları ile yaşam alanlarınızı daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Antrelerinize sereceğiniz bu halı ya da kilim modelleri ile antrelerinizi daha temiz gösterebilmeniz mümkündür. Antrelerinizi olduğundan çok daha şık ve etkileyici kılmak istiyorsanız mutlaka bu tasarımlara yer vermelisiniz.