ANAMAK 2024: Ahşap ve Metal İşleme Teknolojilerinde Yenilikçi Buluşma

 

Türkiye’nin mobilya ve çelik kapı üretiminin merkezi olan Kayseri, 2-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Nobel Expo Fuar Organizasyonu tarafından düzenlenen ANAMAK Anadolu Ahşap ve Metal İşleme Makineleri ve Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Bu muazzam etkinlik, sektördeki en güncel ve ileri teknoloji makineleriyle en çok talep edilen ürünleri bir araya getirerek, mobilya ve çelik kapı sektörlerini kucaklamayı hedefliyor.

 

Fuarın Öne Çıkan Noktaları:

Yüksek Katılım ve Küresel İlgi

ANAMAK 2024, dünya çapında 40’tan fazla ülkeden mobilya ve çelik kapı sektörü profesyonellerini bir araya getirecek. Bu uluslararası katılım, fuarda benzersiz işbirlikleri, ticaret olanakları ve ihracat fırsatları yaratmak için bir platform sağlayacak.

 

Alım Heyeti Programı

Nobel ANAMAK Fuarı, Alım Heyeti Programı ile yurt dışından gelen profesyonel alıcılarla Türk firmalarını bir araya getirme fırsatı sunacak. Bu program, iş dünyasında önemli bağlantılar kurmak isteyen şirketlere uluslararası arenada rekabet avantajı sağlayacak.

 

Sektör Liderleri ve Yenilikçi Teknolojiler

Fuar, sektördeki lider firmaları ve en yeni teknolojik gelişmeleri bir araya getirerek ziyaretçilere ilham verici bir deneyim sunacak. Ahşap ve metal işleme teknolojilerindeki yenilikler, fuara katılan firmaların sunduğu ürünlerle keşfedilecek.

 

İş ve Ticaret Olanakları

ANAMAK 2024, katılımcılara sektördeki son gelişmeleri yakından takip etme, yeni iş bağlantıları kurma ve işlerini büyütme fırsatı sunacak. Fuar, hem yerel hem de küresel düzeyde sektör profesyonellerini bir araya getirerek paydaşları bir adım öne taşıyacak.

Bu yılki ANAMAK fuarı, Kayseri OSB Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ve sektördeki güncel trendlerin, yenilikçi teknolojilerin ve lider firmaların bir araya geldiği bir platform olacak. Mobil uygulama üzerinden etkinlik takvimini takip edebilir, konferanslara katılabilir ve sektördeki diğer profesyonellerle tanışma şansını yakalayabilirsiniz. Nobel ANAMAK ile en yeni teknolojileri keşfedin, sektör lideri firmalarla yeni iş bağlantıları kurun ve işinizi büyütün!