Ev dekorasyonun önemli dekor parçası olan kitaplık modelleri, kitap sevenlerin, kitap dünyasının büyüleyici dünyasın da yaşamayı ve orda huzuru, stresi atan, onla bütünleşen kitap sevenler için tasarımcılar farklı modelleri ile kitap dostlarına kitaplık modellerini sunmuşlardır. Bu yılın yeni modelleri her ev dekorasyonuna uyum sağlayan her zevke hitap eden modeller mevcuttur. Bu modellerden birkaç tanesini beraber inceleyelim.

ahsap-kitaplik-modelleri-2

Beyaz Lake Kitaplık Modelleri

Ahşap kitaplık modelleri farklı objelerin kullandığı hem modern bir hava katan hem de dar alanları için duvarla bütünleşen ahşap modelleri görsel ve kullanım alanını genişleten modelleri iyi kitap sevenlerin istediği model ve renkler ve objeler birlikte kullanılmıştır bu objeler, ağaç dallarının duvarla ve odadaki mobilyalarla uyum sağladığında modern bir dekorasyon ortaya çıkacaktır bu ağaç dalları hem yer az kaplamakta duvarda hem de istediğiniz kadar kitap içine yerleştirebilirsiniz.

ahsap-kitaplik-modelleri-3

Sandal şeklindeki kitaplık modelli bu model bu yılın yeni tasarımlarında biridir ahşap ve kitaplığın modelli oldukça uyum sağlamış bolca olan raflarıyla kendinizi deniz kıyısında sandalın içinde kitap okuyor hissi vereceksiniz. Modern bir başka kitaplık modelli bu modelde TV ünitesini de ortasına yerleştiren yanların ve üst bölmesinde bolca raf bulunan beyaz kitaplık modelleri bu model farklı geometrik şekillerin kullandığı ve TV ünitesiyle hem televizyonunuza yer bulacak hem de kitaplarınızı içine yerleştirebileceğiniz güzel ve kullanışlı bir kitaplık modelidir.

ahsap-kitaplik-modelleri-4

Ahşap Kitaplık TV Ünitesi Modelleri

Modern bir koltuk takımı görünüm de olan ama hem kitaplık hem de koltuk olan oldukça kullanışlı bir kitaplık modelidir. Koltuğun yanları arka tarafı ve koltuğun altı çekmece şeklinde olan hem rahat bir koltuk hem de kitaplık modelidir. Kitap okurken rahatlığı ve kitap okumanın zevkini bir arada bulacaksınız. Bu kitaplık modeli de istediğiniz eyer kolayca taşıyabileceğiniz bir kitaplık modelidir.